664 436 423    Radochów 150B, 57-540 Lądek-Zdrój

Biuro Turystyczne i pokoje „MaJa”

Zajmiemy się Twoim wypoczynkiem!

Pokoje gościnne w Lądku-Zdroju

Kilka słów o Nas

Nasze doświadczenie sięga 1996 roku!

Biuro turystyczne

„MaJa” to biuro turystyczne, które przede wszystkim jest ukierunkowane na organizację wypoczynku oraz edukację dzieci i młodzieży. Doświadczenia związane z organizacją różnych imprez tzn. zielone szkoły, obozy sportowe, kolonie, zimowiska - dla szkół jak i indywidualnych klientów to gwarancja dla Państwa bezpieczeństwa i udanej zabawy dla uczestników!

Właściciel czyli Maja Kempińska od 1996 roku pracuje z młodzieżą jako pedagog, trener pamięci, psychoterapeuta i organizator czasu wolnego dla grup młodzieżowych. Doświadczenie zawodowe sprawia, że wszystkie wyjazdy są dostosowane do potrzeb i możliwości uczestników oraz ukierunkowane na ich rozwój. Kadra, która sprawuje opiekę na organizowanych przez biuro wyjazdach posiada wszystkie wymagane uprawnienia ale poza tym są to ludzie z pasją tworzenia, twórczy i odpowiedzialni.

Pokoje gościnne

Witam serdecznie wszystkich przyjaciół i sympatyków naszego miejsca na Ziemi. Do dyspozycji gości jest studio czyli pokój 2 osobowy z łózkiem małżeńskim oraz pokój 3 osobowy w zalezności od potrzeb i łazienka. Ponadto, jest pokój 3 osobowy z łazienką z rozkładanym narożnikiem i osobnym łózkiem, który posiada osobne wejście od ogrodu. Przestronny salon z otwartym kominkiem, wyposażona kuchnia wraz ze zmywarką, łazienka i dodatkowa toaleta jest do dyspozycji wszystkich gości. Istnieje możliwość dostawki w salonie dla zaprzyjaźnionych wczasowiczów,którzy wynajmują cały obiekt. Na terenie jest ogrodzony ogród z miejscem na ognisko i drewnianą wiatą a dla dzieci z miejscem do zabawy. Na obiekcie są miejsca parkingowe. Cena: od 40 zł od osoby. Zapraszam do oglądania zdjęć i do kontaktu. W okolicy są liczne szlaki narciarskie, rowerowe i piesze.

Numer rachunku bankowego Biura Turystycznego „MaJa”

17 1950 0001 2006 2674 9705 0001